en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Avegers Grim
1352
I Am King Of The Word!
 

Avengers Grimm: Time Wars (2018)

 

Traileri

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 2.7

Aksion,Aventur,Fantazi

88 Min

 
 
 
 

Kur Rumpelstiltskin përpiqet të marrë përsipër Tokën njëherë e përgjithmonë, The Avengers Grimm duhet ta gjurmojë atë me kalimin e kohës në mënyrë që ta mposhtë atë.

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net