en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Black Water
 

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 6.2

Black Water(2018) 

 

Traileri

Aksion,Drama

105 Min

 
 

Një operativ i mbuluar thellë zgjon për të gjetur veten të burgosur në një vend të zi të CIA-s në një nëndetëse.

 
 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net          

1125