en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Defective
 

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 4.2

Defective (2018) 

 

Traileri

Aksion,Fantashkencë,thriller

101 Min

 
 

Vendosur në të ardhmen e afërt, ku Rhett Murphy dhe motra e tij e zhveshur Jean janë të detyruar të largohen nga një shtet policor militant pasi dëshmuan sekretet e errëta të një korporate të poshtër.

 
 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net          

1125