en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Forever my girl
 

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 6.2

Forever my girl (2018) 

 

Traileri

Dram,muzik,romanc

104 Min

 
 

Pas shkuarjes për një dekadë, një yll i vendit kthehet në shtëpi për dashurinë që ka lënë pas.

 
 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net          

1125