en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Incoming
1570
I Am King Of The Word!
 

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 3.5

Aksion,Fantashkenc,thriller

Incoming (2018)

90 Min

 

Traileri

 
 

Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës tani është një burg - vendi i fundit i zi. Askush nuk po del. Dhe askush nuk e di se është atje. Por kur terroristët e burgosur e marrin Stationin dhe e shndërrojnë atë në një raketë që synon Moskën, vetëm një pilot i anijes dhe një doktor rishtar mund t'i ndalojnë. Detyra e tyre është e komplikuar nga një agjent i fshehtë i CIA-s (Scott Adkins) i cili ka planet e tij për stacionin dhe terroristët brenda.

 
 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net