en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
The Kising Both
1126
 

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 6.5

The Kissing Both (2018)

 

Traileri

Komedi,Romanc

88 Min

 
 

Kur puthja e parë e të riut Elle çon në një romancë të ndaluar me djalin më të nxehtë në shkollën e mesme, ajo rrezikon marrëdhënien e saj me mikun e saj më të mirë.

 
 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net