en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Last witnes
1283
I Am King Of The Word!
 

The Last Witness (2018)

Traileri

 
 

97 Min

Histori,Thriller

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 5.4

 
 
 

Një gazetar ambicioz i ri zbulon masakrën e tmerrshme të 22,000 oficerëve polakë gjatë Luftës së Dytë Botërore, një sekret i fshehur për shumë vite.

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net