en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Living Among Us
1123
 

Living Among Us (2018) 

 

Traileri

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 6.6

Fantazi,horror,Fantashkencë,Thriller

97 Min

 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net          

 

Vampires sapo janë bërë publike! Tani një grup documentarësh u është dhënë mundësia që të kalojnë ca kohë me ta dhe të mësojnë se si jetojnë dhe bashkëjetojnë me njerëzit. Por, ndërsa realiteti vendoset në, ekuipazhi kupton se ata janë më shumë se sa ata.