en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
MIA
1121
I Am King Of The Word!
 

M.I.A. A Greater Evil (2018)

 

Traileri

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 5.5

Mister,Thriller,Luftë

86 Min

 
 

Studentët e shkollave amerikane shkojnë në xhungla të Vietnamit për të kërkuar ari të humbur. Ata humbasin pa shpresë dhe nuk mund të jenë vetëm.

 
 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net