en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Retaliation
1612
I Am King Of The Word!
 

Kickboxer Retaliation(2018)

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 4.0

 

102 Min

Action,Drama

 
 

Një vit pas ngjarjeve të "Kickboxer: Hakmarrja", Kurt Sloan u zotua të mos kthehet kurrë në Tajlandë. Megjithatë, ndërsa përgatitet për një titull MMA titull, ai e gjen veten sedated dhe detyruar përsëri në Tajlandë, këtë herë në burg. Ai është atje, sepse ata që janë përgjegjës duan që ai të përballet me një 6'8 "400 lbs. bishë me emrin Mongkut dhe në kthim për luftën, Kurt do të marrë dy milionë dollarë dhe lirinë e tij prapa. Kurt në fillim refuzon, në të cilën një dhuratë është vendosur mbi kokën e tij si një mënyrë për ta detyruar atë të përballet me Mongkut. Kurt së shpejti mëson se nuk do të ketë zgjedhje të tjera dhe do t'i nënshtrohet stërvitjes më të rreptë ende nën disa mentorë të papritur për t'u përballur me Mongkut me shpresën për të rifituar lirinë e tij.

 
 

Traileri

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net