en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
The Assassin’s Code (2018)
1141
I Am King Of The Word!
 

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 5.5

Thriller

The Assassin’s Code (2018)

95 Min

Traileri

 
 
 

Një zbulues rishtar, i biri i një policit të vdekur të dyshuar, punon për të zgjidhur rastin e tij të parë të madh, ndërsa nën syrin vigjilent të një vrasësi të ngjashëm me fantazmat.

 
 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net