en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
The Titan
1690
I Am King Of The Word!
 

The Titan (2018

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: 5.5

 

Traileri

Fantashkencë

97 Min

 
 

Piloti i Forcave Ajrore të Hotshot, Rick Janssen është zgjedhur për një eksperiment ushtarak që do të krijojë një qenie njerëzore të aftë për të mbijetuar në mjediset e ashpra të një prej satelitëve të Saturnit, Titan. Eksperimenti është i suksesshëm, duke e kthyer Rick në një super-njerëzor, por gjithashtu krijon efekte vdekjeprurëse që kërcënojnë jetën e Rick, gruas së tij dhe familjes së tij - dhe ndoshta vetë njerëzimit.

 
 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net