en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Wastelander
1174
I Am King Of The Word!
 

Viti:2018  Cilsia: HD  IMDb: N/A

Wastelander (2018) 

 

Traileri

Aksion,Aventur,Fantashkenc

90 Min

 
 

Në një peizazh post-apokaliptik, një ish-ushtar endet në kërkim të shtëpisë dhe familjes së humbur. Së bashku, ai bashkohet me një grup të përkohshëm të të mbijetuarve që e bindin atë për t'i udhëhequr nëpër djerrinën. Por kur një bandë e sulmuesve të plaçkitur vjen pas tyre, ata duhet të luftojnë për të mbijetuar në këtë distopi mizore.

 
 

 Filma dhe Seriale me titra shqip                                                  Shikofilma.net